Vyberte stránku

O nás

Mgr. Tomáš Císař, LL.M., MBA

Advokát Mgr. Tomáš Císař, LL.M., MBA,  je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. V současné době se připravuje na této fakultě ke složení rigorózní zkoušky (JUDr.). Profesní titul LL.M. získal na Cambridge Business School v roce 2016. Má několikaletou kvalitní praxi v oblasti trestního a daňového práva České republiky a dále i směnečného práva včetně směnečných žalob. Samozřejmostí je ale i znalost občanského a obchodního práva, práva korporátního, veřejných zakázek a smluv týkajících se převodu příp. pronájmu nemovitostí atd..

V případě klientova zájmu je naše kancelář schopna zajistit komplexní právní servis především pro podnikatelské subjekty (paušální odměna zahrnující například spory z pracovních smluv, sepis obchodních smluv, žaloby na zaplacení neuhrazených faktur atp.).

Jsme po dohodě schopni řešit veškerou právní problematiku i v anglickém jazyce.

Advokátní kancelář Císař

Nabízíme dlouholeté zkušenosti v oblasti trestního práva, občanského práva a obchodního práva. Ke každému přistupujeme individuelně dle potřeb a přání vás našich klientů. Našim cílem je spokjený klient. 

Nabízíme

  • Občanské a rodinné právo
  • Trestní právo
  • Advokátní úschova
  • Soudní spory
  • a další...

Rychlý kontakt

Advokátní kancelář
Mgr. Tomáš Císař, LL.M., MBA
Mobil: +420 602 320 110
Email: info@akcisar.cz